Jak probíhá předsvatební focení a rande

Denní doba

Při portrétním focení doporučuji podvečerní časy, kdy slunce je na obloze již níže a vrhá měkčí stíny i teplejší světlo.

Oblečení a vizáž

Pokud nejste zcela zběhlí v kombinaci barev a materiálů oblečení, stáhněte si soubor obsahující ukázku vhodných barevných kombinací. Další ispiraci v oblékání můžete najít při zadání následujících klíčových slov do vyhledávání na google: „what to wear family“, „family photo color scheme“ funguje to i na různé kombinace těchto slov.

Na tvář doporučuji pouze jemně nanést makeup a přiklonit se spíše k dennímu líčení. A ideálně si vezměte k srdci alespoň pár ponaučení z kapitoly vztahující se k posledním dnům před svatbou.

Průběh focení

Focení probíhá buď formou procházky nebo stylizací na vybraném místě. Nápovědou míst v blízkosti Brna může být má mapa míst k focení. Vlastní iniciativě se ale meze nekladou! :)

Samotné focení trvá přibližně hodinu, během které se můžete na snímky kdykoli podívat a s přiměřenou sebekritikou další snímky zlepšovat a zároveň dát fotografovi zpětnou vazbu, co a jak se vám líbí, či nikoli.

Během focení lze používat různé doplňky či lze měnit oblečení.

Pokud si atmosféru focení chcete zpříjemnit hudbou, pravděpodobně nic vám nebude bránit v její reprodukci.