Svatební fotograf Brno

Při výběru svatebního fotografa by měla být nejdůležitějším porovnávacím kritériem kvalita fotografií pořízená na svatbách. Alba svatebních fotografií, níže seřazené chronologicky od nejmladší, snad poslouží tomuto účelu. Při focení i úpravách fotografií jsem se snažil splnit přání novomanželů, která se v určitých případech výrazněji odráží na výsledných fotografiích.

Svatební fotograf Brno

Brno skýtá téměř neomezené možnosti pro tvůrčí svatební fotografii. Na své si zde přijdou páry, které pro svůj svatební den hledají historiká zákoutí, i ti, kteří tíhnou k modernějšímu pojetí. Pro větší přehlednost těchto neomezených možností jsem sestavil na svém blogu mapu míst, která jsou vhodná pro pořízení portrétních svatebních fotografií v Brně a blízkém okolí a která jsou postupně doplňována. Některá z místa mají svou jedinečnou atmosféru, typickou pro Brno a věřím, že budou alespoň inspirací i pro ty, kteří si konkrétní místo ihned nevyberou.

Pro církevní svatební obřady jsou hojně využívané zdejší pozdně gotické chrámy: katedrála svatých Petra a Pavla na Petrově a kostel sv. Jakuba nebo nepříliš vzdálený baroktně gotický poutní kostel ve Křtinách. Krásný civilní sňatek lze mít v Brně snad kdekoli, ovšem nejvyhlášenějšími místy jsou: hrad Špilberk, Denisovy sady pod Petrovem, Novoměstská radnice, zámek Belcredi,  letohrádek Mitrovských a nepříliš vzdálený zámek ve Slavkově u Brna.

Radka a Vašek

Radka a Vašek

Uvolněnou atmosféru ze svatby Radky a Vaška můžete nasát z jejich fotografií, tedy pokud chcete. :) Připadnou vám místa pořízení svatebních fotografií povědomá? Pokud ne, tak se podívejte na desetikorunu…
Dáša a Lukáš

Dáša a Lukáš

Svatba to byla opravdu veselá, ikdyž chvílemi bylo úmorné vedro. Pro obřad si Dáša a Lukáš zvolili moc krásné místo, kapličku na kopečku v Líšni. A abychom se kapliček ten…
Pavlína a Dan

Pavlína a Dan

Květnová svatba Pavlíny a Dana v Brněnském kostele sv. Jakuba se nesla ve fotbalové atmosféře a přátelském duchu. Myslím, že jsme si tento krásný den všichni moc užili, nejvíc pak…
Blanka a Martin

Blanka a Martin

To byla ale jízda na tandemu s Blankou a Martinem! Celý svatební den v Brně nám počasí velmi přálo,  všude dokola jen pršelo, ale na nás se i sluníčko usmálo.
Jana a Janek

Jana a Janek

Velká rodinná svatba mých kamarádů Jany a Janka na podzim, kdy už světla moc není, přesto ho bylo na focení tak akorát. V Brněnské Kinokavárně nám ale rozsvítili aby všichni…
Lenka a Honza

Lenka a Honza

V Rosicích u Brna měli svatbu jednoho krásného podzimního dne Lenka a Honza. Svatba to byla velmi veselá, přesvědčit se o tom můžete na svatebních fotografiích.
Nina a Tom

Nina a Tom

Nina a Tom si určitě přáli krásné počasí na krásné svatbě. A na Špilberku v Brně bylo vstkutku nádherně.
Lenky a Honza

Lenky a Honza

Romantická svatba dvou krásných mladých lidí, Lenky a Honzy v Bílovicích nad Svitavou. Ženich sice byl na chvíli přikován a nevěstu mu unesli, ale nakonec vše dobře dopadlo.